V článku vám přestavíme jak by měly vypadat nejvýhodnější půjčky. Kdyby byly splněny všechny parametry, tak by se pak jednalo o naprosto dokonalou půjčku. Nejvýhodnější půjčky a jejich parametry.

Nejvýhodnější půjčky jsou od banky

Nejvýhodnější půjčky musí být vždy od banky. Mezi největší banky patří Komerční banka, Česká spořitelna, ČSOB, Poštovní spořitelna, Raiffaisen bank, mBank, FIO banka a další banky v České republice. Banky nabízejí nejlepší podmínky pro půjčky. U banky je ale třeba mít dostatečný příjem a nesmíte mít záznam v registru. Banky nabízí také slušné podmínky ve smlouvě, žádné křivárny.

Nejvýhodnější půjčky mají nízké úroky

Dalším parametrem nejvýhodnější půjčky by měli být nízké úroky. Úroky se udávají se jeden kalendářní rok. Nejnižší úroky mají účelové půjčky (například na bydlení), neúčelové úvěry mají o něco větší úrok. Nízké úroky můžete očekávat u banky, ne u nebankovních společností.

Nejvýhodnější půjčky by měly být rychle vyřízeny

Dalším parametrem u nejvýhodnější půjčky by byla rychlost vyřízení. Hodně lidí si přeje získat peníze z půjčky co nejdříve. Většinou ale platí, že čím rychleji peníze získáte tím bývá celkově půjčka dražší. V tomto případě si tedy radši počkejte, než si sjednat drahou rychlou půjčku.

Nejvýhodnější půjčky bez poplatků

Další parametr, která zmíním u nejvýhodnější půjčky jsou nulové poplatky. Neplatit žádný poplatek předem před schválením půjčky. A při samotném vedení neplatit žádné poplatky za vedení úvěrového účtu.

Kdo myslíte, že v České republice nabízí nejvýhodnější půjčky ? Pište do komentářů pod článkem.